2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Ebang
Orzecznictwo CE
Numer modelu Ebit E10,3
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena $350-$1000/Piece
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Zasady płatności T/T, MoneyGram, Western Union, paypal, usdt, wiza;
Możliwość Supply 10000+zestaw+15 dni

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Model Ebit E10,3 Uwolnienie Luty 2018
Algorytm SHA-256 Hashrate 24./s
Moc 2640W Poziom hałasu 75dB
Rozmiar 146x189x418mm Waga 10 kg
High Light

2640 W BTC Miner Machine

,

Ebit E10.3 BTC Miner Machine

,

Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner

Zostaw wiadomość
opis produktu

BTC Ebang Ebit E10.3 24t 2640W z przewagą wysokiej szybkości mieszania

Specyfikacja

 

 

Producent Ebang
Model Ebit E10,3
Uwolnienie Luty 2018
Rozmiar 146x189x418mm
Waga 10000g
Poziom hałasu 75dB
Fani) 4
Moc 2640W
Napięcie 12V
Berło Ethernet
Temperatura 5 - 45 °C
Wilgotność 5 - 95%

 

Ebit Miner E10.3 przyjmuje najnowszy niezależny opracowany układ 10 nm DW1233, idealna szybkość mieszania może wynosić 24TH / S, a współczynnik zużycia energii wynosi 105 W / T.Ma niską moc, wysoką przewagę szybkości mieszania i korzysta z niezależnego radiatora, z doskonałym rozpraszaniem ciepła.Radiator wykorzystujący najnowszą technologię łączenia, materiał powłoki jest bardziej wytrzymały, aby zapewnić lepszą ochronę maszyny i przynieść wysokie korzyści górnikom na całym świecie. Maszyna wymaga dwóch zasilaczy 1800 W, każdy z 10 złączami.

 

 

Algorytm Ebit E10.3

Ponieważ jest to górnik Bitcoin, algorytm to SHA-256.Algorytm jest równoznaczny z bezpieczeństwem.Nie ma znanej luki, która czyni go idealnym algorytmem mieszającym.Jednostka może pochwalić się również szybką mocą wydobywczą.


Górnicy są zobowiązani do wybicia nowych monet szybciej niż jakikolwiek inny algorytm.Nazwa chipa to DW1228, która była używana przez różnych górników bitcoinów.Jest dostarczany z czterema płytami wiórowymi, liczbą chipów 280, a rozmiar chipa to 10 nm.


Wydajność górnika

Wydajność koparki jest standardem i sprawia, że ​​wydobywanie bitcoinów jest łatwe i szybkie.Jedną z zalet wydajności jest wysokie zużycie energii.Jednostka musi mieć najwyższy pobór mocy niż inne koparki Bitcoin.


I dlatego wydobycie tą jednostką będzie Cię kosztować więcej.Rachunki za prąd będą wysokie, ale wyniki będą opłacalnym doświadczeniem górniczym.Dzięki dużej mocy oznacza to, że górnik ma mocny cios, jeśli chodzi o wybicie nowego bitcoina.


Hash Rate Ebang Ebit E10,3

Ta jednostka ma szybkość mieszania 24 tys./s.Jedną z zalet posiadania wysokiego współczynnika haszowania jest duża szybkość kopania kryptowalut.Sieć jest bardzo bezpieczna i chroni użytkowników przed 51-procentowym atakiem.


Wysoki współczynnik haszowania zapewnia również, że jednostka szybciej rozwiązuje łamigłówki blokowe.Przy takim współczynniku haszowania statystyki pokazują, że możesz uzyskać 8 USD dochodu z bitcoinów dziennie.I dlatego większość użytkowników Ebit E10.3 używa ich do wydobycia na dużą skalę.


Poziomy wilgotności i temperatury

Aby górnik działał wydajnie, musi działać w określonych warunkach.Obejmują one odpowiednie przechowywanie i używanie ich w odpowiednich warunkach temperaturowych.Maksymalna wilgotność do korzystania z tego górnika wynosi 95 procent, a minimalna jest 5 procent.


Ważna jest również temperatura, ponieważ maksymalna to 40 stopni Celsjusza.Możesz używać tego górnika w temperaturze co najmniej minus 10 stopni Celsjusza.Koparka jest wyposażona w 2 wentylatory, które pomagają w chłodzeniu.


Rentowność Ebang Ebit E10.3

Aktualne dane rynkowe pokazują wskaźnik zysku na poziomie -33 procent przy procentowej rocznej stopie zwrotu na poziomie -290 procent.Wszystkie dane będą się różnić w różnych miejscach, w zależności od stawek za energię elektryczną.


Dowiedz się, kiedy najlepiej wydobywać Bitcoin, zwłaszcza gdy rynek faworyzuje monety.Z ponad 40 monetami do wydobycia za pomocą tej jednostki, z pewnością uzyskasz zyskowny wynik.


Gwarancja Ebang E10.3

Producent Ebang oferuje pierwszemu nabywcy sześciomiesięczną gwarancję.

UWAGA: Powyższe informacje służą wyłącznie celom edukacyjnym.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione podczas wydobycia tą jednostką.Wydobywanie kryptowalut to ryzykowna inwestycja.

 
 

 

 

2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 02640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 12640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 22640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 32640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 42640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 02640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 12640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 22640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 3

 

Dlaczego właśnie my ?

 

2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 9

 

1. Oferuj doskonałą obsługę klienta!

Zespół obsługi posprzedażnej 24-godzinny serwis dla Ciebie, wiele metod kontaktu, Alibaba, Whatsapp, Wechat, wsparcie ekspertów Facebooka online
 
2. Pięciogwiazdkowa pochwała od klientów
Sprawdź powyższe komentarze, otrzymaliśmy entuzjastyczne recenzje
 
3. Uczciwa i przejrzysta obsługa
Powiemy Ci wszystkie informacje o cenie, żadnych innych ukrytych kosztów i poinformujemy Cię o polityce posprzedażowej, jak się z nami skontaktować i rozwiązać problem
 

4. Możliwości firmy

Nasza firma jest liderem na najwyższym poziomie branżowym i zawsze dokłada wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę i jakość towarów.

 

5. Bezpieczeństwo
Alibaba może w 100% zapewnić bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i towarów.I można dostarczyć oryginalne umowy zamówienia górników.

6. Konkurencyjne produkty
Dostarczamy na rynek pełne zestawy górników, które obejmowały takie marki jak Bitmain Antminer, Innosilicon Miner, Avalon Miner, WhatsMiner, EBIT Miner itp. Posiadamy również własną fabrykę testową, aby świadczyć usługi odpylania, testowania, konserwacji , pakiet i cała usługa one-stop.
 
7. Poproś o opinię
Będziemy regularnie wysyłać kwestionariusze i kontaktować się z klientami tydzień po otrzymaniu towaru, aby zapytać o wrażenia z produktu i sugestie ulepszeń.Aby ulepszyć nasze usługi, logistykę i produkty
 

 

FAQ
P1: Jak mogę uzyskać najnowszy produkt i cennik?
A1: Podaj nam swoje dane kontaktowe (takie jak Facebook, e-mail, Whatsapp, Skype, Trademanager, Wechat).Skontaktujemy się z Tobą i wyślemy Ci naszą ofertę tak szybko, jak to możliwe.

P2: Kto może świadczyć usługę gwarancyjną?
A3: Jeśli jest w okresie gwarancyjnym, będzie za to odpowiedzialna oryginalna fabryka górników.Jeśli jest poza gwarancją,
zapewnimy płatną usługę serwisową.

P3: A co z płatnością?
A4: Obsługujemy głównie Bitcoin, przelew bankowy T/T, MoneyGram, kartę kredytową, Western Union, gotówkę.

P4: Jakie są twoje metody wysyłki?
A5: Jako twoją prośbę używamy UPS, DHL, FedEx, EMS, TNT lub agenta wysyłkowego.
Gwarancja i naprawy
 
2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 10
 
Polityka gwarancyjna
 
Okres gwarancji na nowy produkt
Okres gwarancji wynosi 1 rok.Jeśli wystąpi problem w okresie gwarancyjnym
zapewnimy dwa rozwiązania:
1. Rekompensata pieniężna
2. Bezpłatna dostawa akcesoriów i pomoc przy aktualizacjach oprogramowania układowego

Okres gwarancji na produkt z drugiej ręki

niektóre produkty nie mają gwarancji: przetestujemy maszynę i kod SN, aby wysłać wideo przed wysyłką, aby zapewnić normalne użytkowanie urządzenia.Obsługujemy wideo online, możesz skontaktować się z nami przez połączenie wideo, aby obejrzeć test, pakowanie i dostawę maszyny w filmie.
Jeśli twoja maszyna jest uszkodzona:
1. Zapewniamy wskazówki wideo online dla inżynierów technicznych w celu rozwiązania problemów z awariami maszyn;
2. Zapewniamy serwis części po cenie kosztów
 

Pakowanie i wysyłka

 

2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 11

 

Dostępne są różne metody transportu:

 

1. Transport globalny.(Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zrealizuj zamówienie na czas po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko na potwierdzony adres zamówienia.Twój adres zamówienia musi być zgodny z adresem wysyłki.

4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistymi produktami i służą wyłącznie jako odniesienie.

5. Czas tranzytu usługi zapewnia przewoźnik, z wyłączeniem weekendów i świąt.Czas wysyłki może się różnić, szczególnie w okresie świątecznym.

6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od dokonania płatności, skontaktuj się z nami.Śledzimy przesyłkę i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.Naszym celem jest zadowolenie klientów!

7. Ze względu na sytuację magazynową i różnicę czasu, wybierzemy wysyłkę z naszego pierwszego dostępnego magazynu w celu szybkiej dostawy.

Morze, powietrze i ekspres

 

2640 W BTC Miner Machine Ebang Ebit E10.3 24. ASIC Miner z wysoką szybkością mieszania 12

 

Notatka:

Ze względu na wahania na rynku wszystkie sprzedaże są ostateczne.Zapoznaj się z naszymi warunkami, aby uzyskać dodatkowe informacje.W mało prawdopodobnym przypadku zmiany ceny zostaniesz powiadomiony przez członka naszego zespołu.Wyślemy zaktualizowaną ofertę, dzięki której będziesz mógł zdecydować, czy chcesz kontynuować zakup, czy anulować.Oczekuje się, że większość produktów zostanie dostarczona w ciągu 5-8 dni roboczych, w zależności od dostępności.